Konkurs Sharp LC-50LD264E

Dwa tygodnie temu zapytałem Was jak najlepiej wykorzystać 50 cali Sharpa. Jak zwykle w konkursach, które organizuję na swoim blogu spisaliście się na medal! Dzisiaj przyznaję trzy miejsca: złoto, srebro i brąz. 

Konkurs zorganizowałem wspólnie z Sharpem na trzecie urodziny mojego bloga. W sobotę świętowałem je spędzając wiele godzin z Waszymi odpowiedziami. Pod wpisem konkursowym zostawiliście 145 komentarzy! Były rymowanki, zdjęcia, rysunki, filmy… I wiele więcej.

Oto trzy odpowiedzi, które spodobały mi się najbardziej.

 

1. miejsce – nagroda 50 calowy telewizor Sharp LD264E

Piotr Grobelny za projekt stołu do pinballa!

Piotr musi chyba bardzo uważnie czytać mój blog, bo pamiętał, że uwielbiam odpowiedzi kreatywne. Stworzył wirtualnego pinballa łącząc ze sobą ekran, grę, willoty, a nawet żyroskopy i akcelerometry w tablecie, by można było uderzać w elektroniczny stół tak samo jak w prawdziwy. Co więcej autor zostawił na swojej stronie namiary na oprogramowanie, którego użył, by jego projekt mogli odtworzyć inni. Rewelacja!

 

Jak wykorzystałbym 50 cali Sharpa? Umieścił je wszystkie na moim specjalnym stojaczku i rozegrał kilka partii ze znajomymi w Pinball FX2 ;) (obiecuję zdjęcia!)

pisze Piotr na swojej stronie, a ja trzymam go za słowo. Czekam na fotki większej wersji!

 

2. miejsce – nagroda głośnik Bluetooth Sharp GX-BT3

Folo88 za moją karykaturę.

W życiu staram się trzymać zasady – jeśli chcesz być zabawny, to musisz umieć śmiać się z samego siebie. W swojej pracy Folo88 pozwolił sobie trochę się ze mnie ponabijać. Zrobił to ze smakiem, a do tego w świetnym stylu. Dlatego dostaje srebro i znakomity głośnik Bluetooth Sharpa.

 

3. miejsce nagroda – mikrowieża Sharp XL-UH06H

Paweł Kiełtyka za film, przy robieniu którego nie ucierpiał (podobno) żaden bloger ;)

Film jest trochę za długi i zbyt dosłowny, dlatego nie mógł wygrać głównej nagrody, ale przy scenie z Morfeuszem autentycznie się zaśmiałem. Głos i teksty idealnie dobrane do postaci! Praca warta świetnej mikrowieży Sharpa.

Gratuluję wszystkim zwycięzcom!

 

Poniżej jeszcze kilka prac, autorów których niestety nie mogę uradować nagrodami, ale chciałbym wyróżnić, bo również się postarali.

Wyróżnienia bez nagród, ale z wyrazami mojego szacunku wędrują do:

Barbary za świetny rysunek na SketchToy. Sam filmik zdecydowanie za długi, ale efekt ciekawy.

Szymasa za wiersz.

Maciasa za ciekawą grafikę.

Mateusz Jastrzębskiego za rysunek z ciekawą pointą.

 

Przysłaliście też bardzo dużo ciekawych odpowiedzi tekstowych. Nie będę cytował wszystkich najlepszych, bo jest ich zbyt wiele. Zerknijcie do komentarzy pod wpisem konkursowym.

 

WIELKIE dzięki za tak huczne uczczenie trzecich urodzin mojego bloga! Cieszę się, że do mnie zaglądacie i że podoba się Wam to co robię. Zapraszam ponownie.

Szymon Adamus