Dwa tygodnie temu odwiedziłem Intela sprawdzając ile jest w nim mocy. Dzisiaj wybieram się na świąteczne spotkanie innego giganta – Google. Firma zapowiada premiery produktów, więc będzie nie tylko choinka i miłe towarzystwo. Co chcielibyście wiedzieć?

Jak zwykle w tego typu przypadkach nie do końca wiem co zobaczę na spotkaniu z gigantem z Mountain View. Na pewno będą komputery LG Chromebase, konstrukcje typu „wszystko w jednym” mające zastąpić tradycyjne PeCety gotową całością działającą w środowisku Chrome OS. Coś interesującego, dla osób nie potrzebujących drogiego sprzętu za kilka tysięcy z milionem funkcji.

Co oprócz tego? Zobaczymy. Spodziewam się miłej atmosfery, ciekawych prezentacji i, o dziwo, cyferek. Chciałbym poznać nieco wyników Google i ich planów na nadchodzące lata. Może pojawią się jakieś informacje o Google Glass? Plotki głoszą, że produkt ten wcale nie jest martwy i ma powrócić w nowej wersji przygotowywanej we współpracy z Intelem.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące Google i ich produktów, piszcie tradycyjnie w komentarzach lub na moim Facebooku. Postaram się pomęczyć trochę przedstawicieli firmy ;)