Dzięki

Dokładnie miesiąc temu wystartowałem z blogiem ObywatelHD. Wszystkim osobom, które zaszczyciły mnie swoją obecnością dziękuję i oczywiście zapraszam ponownie. Będę robił co się da, byście znaleźli u mnie wszystko czego obywatelom świata HD do szczęścia potrzeba. W pełnej wiadomości kilka ciekawych statystyk.

Przede wszystkim cieszę się, że oglądalność strony rośnie. I to lawinowo.

Odwiedziny ObywatelHD

Treści, które przypadły Wam najbardziej do gustu i były w tym miesiącu najpopularniejsze na blogu to kolejno:

Transformers 3 – oglądać w 3D czy 2D?

Transformers: Dark of the Moon

Moja recenzja filmu Transformes: Dark Of The Moon, w której odpowiedziałem nie tylko na pytanie czy film warto obejrzeć, ale też czy warto go obejrzeć w 3D.

Panasonic TX-P55VT30 – test plazmy wartej grzechu!

Panasonic TX-P55VT30 - Viera Connect

Test rewelacyjnej plazmy 3D Panasonica, która może i kosztuje 9000 zł, ale na 55 calach pokazuje obraz w takiej jakości, że do dzisiaj płaczę na myśl o tym, że musiałem ją zwrócić.

Dune HD QWERTY – test klawiatury

Dune HD QWERTY

Pierwszy w Polsce test klawiatury Dune HD QWERTY, która jest przeznaczona głównie do obsługi komputera i odtwarzaczy Dune, ale zadziwiająco dobrze sprawuje się też z konsolami i telewizorami. Używam jej do dzisiaj i nadal jestem bardzo zadowolony. Świetne urządzenie.

Wielu z Was czytało też zwykłe aktualności co mnie niezmiernie cieszy.

Oficjalny profil ObywatelaHD na Facebooku też poszerzył się o kilka nowych znajomości. Zapraszam na niego wszystkie osoby zakochane w serwisach społecznościowych. Jestem na Facie codziennie.

 

Jeszcze raz dzięki za odwiedziny w moich skromnych progach.