W poniedziałek LG pokaże w Warszawie swoje najnowsze telewizory Ultra HD. Mają być lepsze kolory, ciekawsze wzornictwo i wygodniejsza obsługa. Co chcecie o nich wiedzieć?

O nowościach LG na ten rok pisałem już dużo:

Teraz dostałem zaproszenie do Warszawy na prezentację telewizorów Super UHD

Odkryj kolory jak żywe i jeszcze bardziej realistyczny obraz, przekona się, na ile korzystanie z telewizorów LG może być jeszcze bardziej wygodne, zobacz jak najnowsze wzornictwo wpisuje się w nowoczesne wnętrza

– pisze LG w zaproszeniu.

Co to oznacza w praktyce? Prezentację nowych linii Ultra HD LCD. Pierwsze zdjęcie w tym wpisie pochodzi z zaproszenia i przedstawia model UF950V. To panel LCD Ultra HD z obsługą kodeka HEVC, matrycą IPS (jak wszystkie UHD Koreańczyków na ten rok), nowym pilotem Magic z dodatkowymi klawiszami (pisałem o nim niedawno) oraz systemem operacyjnym webOS w wersji 2.0.

LG UF950V - webOS

Telewizory UHD LG najnowszych serii mają głośniki Harman/Kardon, metalowe ramki wokół matrycy i przekątne od 43, do 79 cali.

Jeśli macie jakieś pytania do LG Polska, piszcie w komentarzach pod tym wpisem lub na moim Facebooku. W poniedziałek postaram się dowiedzieć wszystkiego, co Was interesuje.

 

AKTUALIZACJA 21.04.2015

Zapraszam do wpisu po konferencji LG, w którym prezentuję nowości LCD UHD  producenta na ten rok.