Samsung HT F5550
75 komentarzy pod wpisem konkursowym mówi mi jedno – macie chrapkę na Hobbita i kino domowe Samsunga ;) I bardzo dobrze! Kto spisał się najlepiej? 

Zgłaszane przez Was prace czytałem i oglądałem na bieżąco. Poziom nie był tak wysoki jak w słynnej walce o 60 cali i do pełni szczęścia zabrakło większej różnorodności w formie i stylu prac. Co nie zmienia faktu, że przyszło wiele fajnych odpowiedzi.

Właśnie zabieram się za ponownie przeglądanie ich wszystkich. Wyniki konkursu jeszcze dzisiaj. Nie wyłączajcie odbiorników…

 

AKTUALIZACJA

Przejrzenie wszystkich Waszych odpowiedzi, to nie przelewki. Znakomicie! Właśnie na taką frekwencję liczyłem. Zapewne nie macie ochoty czytać tego co mam do powiedzenia, więc kończę z laniem wody i mówię kto wygrał.

Pierwsze miejsce i rewelacyjne kino domowe Samsung HT-F5550 wędruje do Kacpra Żygowskiego za jego film.

Znakomita robota! Czytelnik name przewidywał, że wygra film i miał rację. Jednak to nie forma, ale treść zaważyła o zwycięstwie. Kacper przygotował świetnie zrealizowany (znakomity montaż!) film, który nie tylko ogląda się przyjemnie, ale również odpowiada zabawnie na pytanie konkursowe. Na deser są jeszcze trzy alternatywne zakończenia urozmaicające już i tak ciekawą pracę.

Gratuluję!

Drugie miejsce i film „Hobbit” na DVD, to komentarz Agnes na temat majówki z objawami HD i adHD (znajdziecie go tutaj). Zabawny i napisany w taki sposób, że autentycznie nie wiem co z tego wydarzyło się naprawdę. Mam nadzieję, że wszystko ;)

Trzecie miejsce i również film Hobbit należy się Agatce za jej prostą, ale ciekawą fotkę.

W czasach wszędobylskiej technologii fajnie było zobaczyć jakieś rękodzieło. To również przykład prostej, a zarazem kreatywnej odpowiedzi na konkursowe pytanie. Również znakomita robota!

Dziękuje Wam wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom jeszcze raz gratuluję. Mam nadzieję, że mieliście udaną majówkę.

 

Nagrody w konkursie ufundował Samsung.