Pokój 3120
W paryskiej dzielnicy Montparnasse można wynająć w Novotelu pokój hotelowy o numerze 3120. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pomieszczenie zostało przygotowane wspólnie z Microsoftem. Cel komunikowany – stworzyć idealne środowisko dla fanów nowoczesnych technologii. Cel faktyczny – wypromować konsolę Xbox 360, sensor Kinect, stół Surface i hotele Novotel.

Kolorystyka pokoju została utrzymana w jasnych, kojarzących się z czystością i nowoczesnością barwach. Przeważa tu biel, jasna zieleń i dodatkowe elementy w brązach. Podstawowym elementem mającym ucieszyć geeków są oczywiście płaskie ekrany. Jest ich tu kilka i oczywiście wszystkie są podłączone do konsol Xbox 360. W głównym pomieszczeniu przy sprzęcie Microsoftu jest również sensor Kinect. Dla innych graczy przewidziano mały, zielony kącik.

Pokój 3120

Oprócz tego podstawowego wyposażenia w pokoju 3120 można również znaleźć biurko, które tak naprawdę jest interaktywnym, 30-calowym ekranem. Stworzonym oczywiście w oparciu o technologię Microsoft Surface. Płaski ekran można znaleźć również ukryty w lustrze. Sensor Kinect zintegrowany z interaktywną powierzchnią rozpoznaje ruchy rąk i zamienia lustro w wyświetlacz HD pokazujący najnowsze wiadomości, pogodę i multimedia.

Przy tym wszystkim takie „nudne” dodatki jak łóżko chowane w ścianie czy poduszki ustylizowane na klawisze komputerowe wydają się dość przeciętne.

Pokój 3120

Pokój można rezerwować tylko do lutego 2012. Kosztuje 199 euro za noc. Mogą przespać się w nim dwie osoby pełnoletnie i dwoje dzieci poniżej 16-ego roku życia.

Ciekawe jakie gry zostawiono dla gości?