LG LM670S

W zeszłym tygodniu sprawa aplikacji TVN Player w Smart TV LG nabrała rumieńców. Najpierw jeden z moich czytelników stworzył petycję, a potem odezwała się Toshiba, która sprezentowała mu telewizor i dała konkurencji prztyczka w nos. Dzisiaj LG ma dla Was oficjalny komunikat w tej sprawie. Jakie wieści w sprawie TVN Playera?

Osoby zainteresowane petycją stworzoną przez Pawła, mogą znaleźć ją na tej stronie. W zeszłym tygodniu, tuż przed ciekawą reakcją Toshiby, dostałem zapewnienie od LG, że oficjalne stanowisko pojawi się po weekendze. Tak też się stało i mam dla Was komunikat od LG Electronics Polska, który cytuję w całości i w niezmienionej formie.

Odpowiedź LG Electronics Polska ws. petycji TVN player dla LG Smart TV

Pragniemy poinformować, iż LG Electronic Polska nigdy nie porzuciła planów sfinalizowania i wprowadzenia aplikacji TVN Player na telewizory LG Smart TV. Zapewnienie naszym Klientom dostępu do szerokiego i bogatego kontentu TVN jest dla nas bardzo ważne i nie zaprzestaliśmy prac nad tym projektem. W chwil obecnej wraz z TVN finalizujemy aplikację i w niedługim czasie poinformujemy Państwa o konkretnej dacie premiery TVN player na telewizorach LG Smart TV.

Zdajemy sobie sprawę, iż okres oczekiwania był długi, jednakże zapewniamy, iż już niebawem użytkownicy LG Smart TV będą mogli w pełni korzystać z zasobów aplikacji.

Zespół LG Electronics Polska

Szczegółów jak widać nadal brakuje. LG chyba zdaje sobie z tego doskonale sprawę, bo poinformowało mnie, że niebawem będzie miało dla swoich klientów konkretne – pozytywne wieści. Mamy się o nich dowiedzieć jak tylko to będzie możliwe.

 

Nie wiem czy w obecnej sytuacji taki komunikat pomoże producentowi czy jeszcze bardziej rozwścieczy sfrustrowanych klientów, ale mam szczerą nadzieję, że temat rzeczywiście wkrótce ruszy do przodu. Trwa to już za długo.

Poprzednie wpisy w tym temacie:

 

O petycji i całej tej sytuacji poinformowałem również TVN. Czekam na odpowiedź z ich strony.