Thomson VS3010

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Thomson model VS3010 służy do przesyłania obrazu i dźwięku pomiędzy domowymi lub biurowymi urządzeniami audio-wideo. W ten sposób umożliwia oglądanie filmów lub dowolnych programów emitowanych za pośrednictwem odtwarzacza DVD lub tunera telewizji cyfrowej na telewizorze umieszczonym w innym pomieszczeniu, a nawet na innym piętrze.

Czysty sygnał przekazywany jest na odległość 20-30 metrów w budynkach oraz do 100 metrów na otwartej przestrzeni. Przekaz danych odbywa się w częstotliwości 2,4 GHz.

Użytkownik może korzystać z trzech różnych kanałów przenoszenia. Sterowanie telewizorem możliwe jest dzięki trzem dodatkowym przedłużaczom na podczerwień. Obsługa odtwarzaczy czy tunerów odbywa się za pomocą oryginalnych pilotów. W zestawie znajduje się nadajnik wideo, dwa zasilacze oraz kabel Scart i Cinch. Produkt nadaje się do wykorzystania również w biurze do prezentowania filmów lub pokazów w różnych pomieszczeniach z jednego odtwarzacza lub telewizora.

Autoryzowanym dystrybutorem przekaźnika Thomson VS3010 jest Hama Polska. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna urządzenia wynosi 199,90 zł.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Szymon:

Pytanie tylko jak Thomson VS3010 radzi sobie z transferem treści w wysokiej rozdzielczości? Widziałem już kilka takich urządzeń w akcji i zawsze sprawdzały się doskonale w SD, ale przy obrazie nawet w średniej jakości 720p strata była widoczna gołym okiem. Nie wspominając nawet o Full HD z większym bitratem (np. Blu-ray). Możliwe, że Thomson VS3010  w ogóle nie radzi sobie z wysoką rozdzielczością. Wskazywałby na to brak złącza HDMI.