tvn hd+1

Osoby, które mają ochotę zerwać umowę z platformą n niech zerkną do regulaminu czy mogą to zrobić po zmianie dotychczasowej oferty. Grupa TVN zamyka stację TVN HD+1. Ale będą inne kanały w wysokiej rozdzielczości.

TVN HD+1 wydawał mi się pomysłem dziwacznym od samego początku. Stacja nadawała dokładnie to samo co TVN HD, ale program był opóźniony o godzinę. W teorii miało to pozwolić na obejrzenie przegapionych programów. W praktyce wyglądało mi na zabieg marketingowy mający sztucznie powiększyć ilość programów HD. W czasach gdy wielu użytkowników i tak używa dekoderów z dyskami twardymi i może sobie nagrać program z wyprzedzeniem, takie dodatki są moim zdaniem zbędne. Zawsze jest też przecież sieciowy TVN Player.

Usunięcie stacji może być pozytywne dla osób, które chcą zerwać umowę z n’ką. Nie wczytywałem się w regulamin, ale być może będzie to teraz możliwe.

Jeśli idzie o nowe kanały HD, o których wspominałem na początku, to będą to:

  • TVN7 HD,
  • TVN Turbo HD,
  • TVN Style HD.

Stacje doskonale znane fanom Grupy TVN. Start ich wersji w wysokich rozdzielczościach został przewidziany na 4. listopada 2011. Miłego liczenia pikseli.