TVN Player

Dokładnie tydzień temu pisałem o tym, że TVN rezygnuje z udostępniania swoich treści w serwisie Onetu i tworzy własną platformę VOD. Strona już działa, a z ofertą startuje za tydzień.

TVN Player rusza 26 sierpnia (przyszły piątek). Jak piszą sami twórcy, ma to być największy zbiór seriali i programów TVN.

Tylko u nas, jeszcze przed premierą w telewizji, obejrzysz serialowe nowości z oferty TVN – „Układ warszawski”, „Wszyscy kochają Romana” oraz Twoje ulubione „Przepis na życie” czy „Prosto w serce”

– czytamy na stronie.

Oczywiście w TVN Player będą też programy takie jak „Mam Talent!”, „Tom Model”, „Magiel towarzyski” czy „Zakup kontrolowany” i najpopularniejsze seriale (np. „BrzydUla”, „Majka”, „Magda M”, „Kryminalni”).

Kryminalni

Aktualnie na witrynie TVN można zostawić swój mail, by dostać powiadomienie o starcie serwisu. Podobno wrzucony adres ma nie być wykorzystywany do wysyłania ofert handlowych.

Na serwisie www się nie skończy. Tomasz Plata, dyrektor TVN Online, zapowiada aplikacje na iPhone’a, iPada i system operacyjny Android. Są również plany wprowadzenia widgety TVN Player do telewizorów Samsunga i Panasonica. Część z tych funkcjonalności ma się pojawić jeszcze w tym roku. Co dalej?

W drugim roku działalności TVN Player zrekompensuje wydatki i zacznie na siebie zarabiać.Jednocześnie TVN tworzy nowe strony internetowe dla ośmiu pozycji z ramówki. Wczoraj udostępniona została witryna serialu „Wszyscy kochają Romana„ (Roman.tvn.pl). Do końca sierpnia br. powstaną serwisy dla „Układu warszawskiego„, „Top model„, „Dzień dobry TVN„, „Kobieta na krańcu świata„ i „Mam talent„. Natomiast na początku września zadebiutują nowe witryny „Prosto w serce„ i „Przepisu na życie„.