100 filmów gratis od Samsunga

100 film

We współpracy z serwisem Ipla.tv Samsung oferuje swoim klientom 100 filmów za darmo. Promocja jest ciekawa, chociaż nie aż tak jak sugeruje producent.

Po pierwsze podstawowe zasady:

  • oferta trwa do końca tego roku,
  • trzeba kupić telewizor Smart TV Samsunga z serii D (LCD z numerem 5500 lub wyższym i plazma 6900 lub wyższa) lub uruchomić promocję na już posiadanym odbiorniku wpisując w aplikacji iplaFilm kod aktywacyjny, który pojawi się po włączeniu widgetu sieciowego Ipla,
  • cieszyć się 100 darmowymi filmami.
Jak aktywować usługę stoFilm

Problemy z tą promocją są dwa.

Po pierwsze darmowy dostęp do oferty jest ograniczony do 30 dni.

Druga sprawa, to dostępne tytuły. Szału one niestety nie robią. Jest dużo znanych filmów (np. „Grindhouse”, „Fahrenheit 911”, „Labirynt Fauna”, „Rec”, „Sprzedawcy 2”, „Kontrolerzy” czy „Lektor”), ale nowości na liście darmowych filmów nie uświadczymy. Niestety. Nie jest to jednak usługa dla której ktokolwiek kupowałby telewizor. Jako prezent jest ok.

Oprócz darmowych filmów można też wypożyczyć inne, nowsze, ale już za kasę (ceny od 4 zł). Pełny opis usługi i dostępne tytuły są na stronie Ipla.tv.

Stronę www o promocji znajdziecie tutaj.
Pełny regulamin tutaj.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.