273G3 – pierwszy monitor 3D Philipsa

Philips 273G3

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Nowy, 27-calowy monitor Philipsa, nie jest jakoś szczególnie piękny. Wygląda bardzo przeciętnie. Ale na szczęście ma nieprzeciętne funkcje. Przede wszystkim jest to pierwszy monitor tego producenta wspierający technologię 3D. Co oprócz tego?

Producent dedykuje swoje urządzenie fanom gier wideo i miłośnikom kin domowych. Ci pierwsi będą pewnie zadowoleni, drudzy raczej zainwestują w coś większego. Szczególnie, że Philips 273G3 kosztuje w Polsce 1859 zł. Za tyle samo lub niewiele więcej można kupić bez problemu telewizor o przekątnej 40 i więcej cali. W przypadku tańszych modeli (np. Manta) również 3D.

Tak więc do kina domowego jest to trochę za drogie. A do gier? Tym bardziej, ale może się spodobać fanom wysokiej rozdzielczości. Matryca monitora ma 1920 x 1080 pikseli, więc Full HD. Obraz ma częstotliwość odświeżania 120 Hz, co jest niezbędne dla obrazu 3D. Jasność obrazu to 300 cd/m2, kontrast 1000:1.

Cieszą dwa złącza HDMI oraz pełne okablowanie w zestawie (HDMI, VGA i audio). Zastanawiają aktywne okulary migawkowe. Czy to aby dobry wybór dla monitora komputerowego?

Specyfikacje poniżej.

monitor Philipsa specyfikacje

 

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.