Sharp 60LE635E

Jeśli w ostatnich dwóch tygodniach odwiedziliście choć raz mój blog, to zapewne trafiliście do wpisu konkursowego. Chwaliłem się nim gdzie i kiedy mogłem, bo było czym. Sharp zafundował moim czytelnikom 60-calowy telewizor i dwie mikro wieże. Dzisiaj wybieramy zwycięzców.

Zadanie w konkursie było proste. W jak najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć dlaczego potrzebuję 60 cali. Walka toczy się o telewizor Sharp LE635E i wieże Sharp XL-DH10NH. Piszę „toczy”, bo jeszcze nie wiadomo kto wygrał. Ostatnie kilka dni, to był absolutny wysyp nowych, ciekawych zgłoszeń. Rosną też emocje. Aby było jak najbardziej sprawiedliwie wybieramy prace w systemie punktowym.

W jury konkursu zasiadają:

  • Niżej podpisany Szymon Adamus – Wasz wierny sługa i sprawca tego całego zamieszania.
  • Dorota Seweryniak – PR Manager Sharp Electronics Poland, jedna z najmilszych osób z jaką piłem piwo na targach IFA, a zarazem człowiek dzięki, któremu mam dla Was te znakomite nagrody.
  • Adrian Wysocki – Product Manager Audio Video i trener Sharpa, czyli ktoś taki, kto wie ile macie na ekranie martwych pikseli zanim na niego w ogóle spojrzy.

Każdy z członków jury ocenia prace konkursowe w skali od 1 do 10. Punkty dodajemy, a praca z najwyższym wynikiem wygrywa rewelacyjny telewizor. Dwie kolejne zajmują drugie i trzecie miejsce, czyli dostają od Sharpa równie ciekawe wieże. Jeśli dojdzie do remisu – robimy drugą turę. Jeśli i w niej punkty się zrównają, ja zadecyduję o zwycięzcy.

Za chwilę po raz kolejny przejrzę, przeczytam i odsłucham wszystkie odpowiedzi. Później zaczynamy deliberować. Wyników spodziewajcie się jutro.

 

Szczodrym sponsorem rewelacyjnych nagród jest firma Sharp.

Medialnej wrzawy dodaje serwis Technologie.Gazeta.pl.