Adamus i Sharp rozdają 60 cali – obrady czas zacząć!

Sharp 60LE635E

Jeśli w ostatnich dwóch tygodniach odwiedziliście choć raz mój blog, to zapewne trafiliście do wpisu konkursowego. Chwaliłem się nim gdzie i kiedy mogłem, bo było czym. Sharp zafundował moim czytelnikom 60-calowy telewizor i dwie mikro wieże. Dzisiaj wybieramy zwycięzców.

Zadanie w konkursie było proste. W jak najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć dlaczego potrzebuję 60 cali. Walka toczy się o telewizor Sharp LE635E i wieże Sharp XL-DH10NH. Piszę „toczy”, bo jeszcze nie wiadomo kto wygrał. Ostatnie kilka dni, to był absolutny wysyp nowych, ciekawych zgłoszeń. Rosną też emocje. Aby było jak najbardziej sprawiedliwie wybieramy prace w systemie punktowym.

W jury konkursu zasiadają:

  • Niżej podpisany Szymon Adamus – Wasz wierny sługa i sprawca tego całego zamieszania.
  • Dorota Seweryniak – PR Manager Sharp Electronics Poland, jedna z najmilszych osób z jaką piłem piwo na targach IFA, a zarazem człowiek dzięki, któremu mam dla Was te znakomite nagrody.
  • Adrian Wysocki – Product Manager Audio Video i trener Sharpa, czyli ktoś taki, kto wie ile macie na ekranie martwych pikseli zanim na niego w ogóle spojrzy.

Każdy z członków jury ocenia prace konkursowe w skali od 1 do 10. Punkty dodajemy, a praca z najwyższym wynikiem wygrywa rewelacyjny telewizor. Dwie kolejne zajmują drugie i trzecie miejsce, czyli dostają od Sharpa równie ciekawe wieże. Jeśli dojdzie do remisu – robimy drugą turę. Jeśli i w niej punkty się zrównają, ja zadecyduję o zwycięzcy.

Za chwilę po raz kolejny przejrzę, przeczytam i odsłucham wszystkie odpowiedzi. Później zaczynamy deliberować. Wyników spodziewajcie się jutro.

 

Szczodrym sponsorem rewelacyjnych nagród jest firma Sharp.

Medialnej wrzawy dodaje serwis Technologie.Gazeta.pl.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.