Angry Birds w Kosmosie – promocja ze stacji kosmicznej

Angry Birds Space

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

W środę podniecałem się na moim blogu głupkowatą, ale przezabawną reklamą maszynek do golenia. To był całkowity off topic. Dzisiaj bardziej na temat, bo o grze wideo. Konkretnie Angry Birds Space, czyli nowej, kosmicznej edycji znanego tytułu. Producenci zadbali o rewelacyjną promocję prosto z międzynarodowej stacji kosmicznej.

Gra trafi do sprzedaży 22 marca. Biorąc pod uwagę, że Angry Birds to międzynarodowy hicior, którego popularność na iOS i innych platformach nie maleje, możemy być pewnie, że edycja kosmiczna odniesie sukces bez dodatkowej promocji. Co nie zmienia faktu, że taka forma reklamy bardzo mnie cieszy.

No i proszę! Nie dość, że pokazano jak działa fizyka przy zerowej grawitacji, to jeszcze zaprezentowana gameplay z gry i na deser zaserwowano trochę product placementu Samsunga Galaxy Note. To się nazywa skuteczne wykorzystanie każdej sekundy materiału!

Twórcy chwalą się, że Angry Birds Space jest pierwszą produkcją zapowiedzianą prosto z kosmosu. Don Petti z NASA nawet nieźle sobie z tym zadaniem poradził.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.