Apple iPad 2 i iPhone 4S w złocie i chromie

iPad 2 w złocie

Firma Crystal Rocked robiła już luksusowe wersje iPada z diamentami Swarovskiego i takie same wersje telefonu iPhone. Teraz wzięła się za złoto i chrom.

Jak widać na zdjęciach nowa konstrukcja producenta ma rączkę mającą ułatwiać transport tabletu Apple. Praktyczne wykorzystanie takiej konstrukcji wydaje mi się dość dyskusyjne. W końcu siłą tabletów jest to, że są małe i poręczne, a nie zamknięte w rozbudowanej obudowie z trzymadełkiem.

W takich luksusowych gadżetach nie chodzi jednak o ich praktyczną stronę. Ma być pięknie, drogo i burżujsko. I tak jest. Obudowa kosztuje 530 dolarów czyli około 1700 złotych. Dostępna jest w wersji złotej i chromowanej (460 dolarów – ok. 1460 zł).

iPad 2 w chromie

Oczywiście nie trzeba na tym poprzestawać. Crystal Rocked proponuje też podobne obudowy dla iPhone’a 4 i iPhone’a 4S. Dostępne w wersji chromowanej lub złotej (24 karaty). Oprócz szlachetnych kruszców są tu też równie piękne kamienie.

Złoty iPhone 4S

Złota wersja kosztuje 479 dolarów (około 1530 zł), a chromowana 400 dolarów (około 1270 zł).

Wszystko do kupienia na stronie producenta.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.