Ashton Kutcher udowadnia, że mieszkanie w przyczepie może być wygodne

Baby Girl

Wiem, wiem. Brzmi dość plotkarsko. Ale przyczepa, w której Ashton Kutcher, mieszka podczas kręcenia serialu „Dwóch i Pół”, to naprawdę cacko. Znalazło się w niej nawet miejsce na 60-calową plazmę 3D.

Ashton Kutcher jest obecnie znany w Hollywood głównie z dwóch powodów. Po pierwsze jest mężem Demi Moore. Po drugie po ekscesach jakie odstawił Charlie Sheen, zastąpił tego aktora w serialu „Two And A Half Men”.

Kutcher pojawi się póki co w 26 odcinkach nowego sezonu serialu. Dostanie za nie około 20 milionów dolarów. Z kolei wynajęcie widocznej na zdjęciach, luksusowej przyczepy kosztuje 8750 dolarów. Za co aż tyle?

Po pierwsze, jak widać, nie ma tu ciasnoty znanej z tandetnych przyczep z czasów PRL-u. To dom na kółkach. Większy niż niektóre mieszkania. (twórcy nawet nazywają go „mobilną posiadłością”).

Baby Girl

Pomijając luksusowe meble, kamerę podglądu zamontowaną na dachu umożliwiająca obejrzenie terenu wokół pojazdu oraz hydrauliczne podnośniki wysuwające boczne ścianki i dach (prawo USA wymaga by pojazdy miały maksymalnie wysokość 4,14 metrów i szerokość 4,6 metra) jest też 60 calowy telewizor plazmowy 3D. Ekran jest połączony z dzwonkiem do drzwi i kamerą. Za każdym razem gdy ktoś zadzwoni, wbudowany system stereo odgrywa dźwięk, a telewizor wyświetla obraz sprzed wejścia. Niektórzy klienci tych luksusowych pojazdów życzą sobie też, by zamontować skaner linii papilarnych zamiast tradycyjnego zamka.

Baby Girl

Pojazd nazywa się Baby Girl i kosztuje 2 miliony dolarów.

Z czegoś podobnego korzystał Will Smith podczas kręcenia filmu „Faceci w Czerni 2”. Był to model „The Heat” ze studiem nagraniowym, 42-calowym telewizorem w półprzeźroczystej obudowie, który spełniał też rolę lustra, pokojem szachowym i osobnym pomieszczeniem dla dzieci.

The Heat

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.