Bang & Olufsen Play – więcej zdjęć

Bang & Olufsen Beolit ​​12

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Na targach CES 2012 firma Bang & Olufsen pokazała głośnik Beolit 12 – przenośne urządzenie dedykowane sprzętowi mobilnemu. Głośniki należą do serii Play, mającej być nieco tańszą alternatywą dla fanów tej marki (jeśli oczywiście 2800 zł za głośniki przenośne uważacie za ofertę tanią). Mam więcej fotek tego urządzenia.

Bang & Olufsen Beolit ​​12

Dla przypomnienia Beolit 12 to stereofoniczne głośniki 2.1 o wymiarach 23 x 18,8 x 13,3 cm i wadze 2,8 kilogramów. Są dostępne w kolorach żółtym, szarym, ciemnym szarym i niebieskim. Mają wbudowaną baterię pozwalającą na 8 godzin odtwarzania muzyki po kablu i 4 przez AirPlay. Sprzęt grający można do nich podpiąć przez złącza USB lub mini jack. Przyciski Beolita 12 są podświetlane, obudowa wykonana z aluminium, a pasek na ramię ze skóry.

Bang & Olufsen Beolit ​​12

To wszystko kosztuje 799 euro, więc około 2800 zł. Niemało jak za coś, co jest w zasadzie tylko odpicowanym głośnikiem przenośnym… przynajmniej teoretycznie. B&F zapewnia, że jakość dźwięku Beloita 12 jest porównywalna do tradycyjnych głośników.

Jedno jest pewne, głośniki są drogie, ale wyglądają nieźle.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.