Będzie Baldur’s Gate na iPada!

Baldur's Gate iPad

No to mam powód by kupić iPada :) Według najnowszych wieści z najdalszych rubieży sieci, gra „Baldurs Gate: Enhanced Edition”, którą jakiś czas temu jarałem się na Facebooku, wyjdzie na iPada.

IGN, jedna z zachodnich stron zajmujących się grami, miała już okazję sprawdzić jak działa Baldur’s Gate: Enhanced Edition i według ich informacji deweloper włożył wiele starań, aby dostosować interfejs użytkownika do sterowania dotykowego

– pisze Bieniamin Durski z AntyApps.

Jeśli nie wiecie o co chodzi, to wyjaśniam, że Enhanced Edition to nowa, odświeżona wersja gry Baldur’s Gate. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jak ma ona wyglądać, ale sprawdzimy to sami już tego lata. Na pewno tytuł będzie miał odświeżoną grafikę. Twórcy zapowiadają też inne poprawki, o których póki co cisza.

Jedno jest pewne – wersja na iPada rozejdzie się jak ciepłe bułeczki. Do diabła! Sam mam momentalnie ochotę kupić sprzęt Apple tylko dla tej gry. Rasowe RPG sprzed lat może sprawdzić się rewelacyjnie na ekranie dotykowym.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.