CES 2012: Bang & Olufsen prezentuje przenośny głośnik dla każdego

Bang & Olufsen Beolit 12
Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Firma Bang & Olufsen chyba zaczyna odczuwać skutki kryzysu, bo wychodzi ze swojej jaskini przepychu i radości w stronę bardziej przeciętnych włości. Nowa seria produktów Play tego producenta ma być sprzedawana w bardziej przystępnych cenach. Nie bardzo wiadomo co to ma konkretnie oznaczać, ale widać już pierwsze, ciekawe zapowiedzi i jedną, jedyną kwotę – za przenośny głośnik.

Jedyny produkt z serii Play, który doczekał się konkretnej ceny, to widoczny na zdjęciu i filmie poniżej głośnik Beolit 12. Będzie on kosztował 799 dolarów, czyli około 2800 zł. Jak widać B&O rozumie „tanią elektronikę” jako coś innego niż reszta świata :)

Tak czy inaczej Beolit 12 pojawi się w USA w przyszłym miesiącu. Niedługo później zapewne też w Europie (albo może i wcześniej, bo to w końcu firma ze Starego Kontynentu – z Danii).

Cechy charakterystyczne Beolit 12? Znakomite wykonanie z dobrych materiałów, świetna jakość dźwięku, niewielkie wymiary, specyficzny design i wygoda… przynajmniej według producenta.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.