Chcecie wiedzieć coś o Sharpie? Pytajcie

Z okazji swoich setnych urodzin, firma Sharp zaprosiła mnie na domówkę. Wybieram się, by przypomnieć sobie czasy studenckich czwartków… a przy okazji obejrzeć trochę sprzętu. Najbardziej jestem ciekaw jak wygląda 90-calowy telewizor LCD w warunkach domowych. A Was co interesuje?

90-tki Sharpa były mocno eksponowane na targach IFA 2012. I się nie dziwię, bo tak monstrualny telewizor wygląda rewelacyjnie! W Berlinie wydawało mi się, że (o dziwo) takie monstrum wcale nie jest za duże dla zwykłego, dość dużego pokoju. Ale to były hale targowe, z wysokim stropem, mocnym oświetleniem itd. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w zwykłym pomieszczeniu.

Co jeszcze, oprócz znakomitego towarzystwa i dobrej zabawy, czeka mnie na miejscu? Mówiąc szczerze nie wiem. Jeśli jednak coś konkretnego Was interesuje, to piszcie w komentarzach, a jeszcze lepiej na moim Facebooku, bo za chwilę wyjeżdżam i w drodze mam do niego łatwiejszy dostęp.

 

 

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.