Co chcecie wiedzieć o Toshibie 4K 65L9363DG?

4K SWAG

Nadszedł czas rzucić okiem na 4K w zaciszu własnego domu. Nie mam jednak zamiaru startować z niskiego pułapu. Mały ekranik do komputera mnie nie satysfakcjonuje. Chcę poczuć moc nowej technologii! 65 cali Ultra HD zajmuje połowę mojej ściany. I tak powinno być! Co chcecie wiedzieć o telewizorze Toshiba 65L9363DG?

Piszcie swoje typy w komentarzach pod tym wpisem lub na moim Facebooku. Czekam na najcelniejszy strzał, wtedy dodam do tego wpisu więcej informacji. Póki co wracam do zabawy tym monstrum ;)

AKTUALIZACJA 15.10.2013

Wczoraj pytałem Was, czy rozpoznacie ten telewizor. Ostrzelaliście temat 4K ze wszystkich stron. Widzę, że znacie go od podszewki. Model, który widzicie na fotkach, to Toshiba 65L9363DG.

Toshiba 65L9363

Jest to środkowy (pod względem wielkości) telewizor z serii L9 japońskiego producenta. Oprócz niego Toshiba wyda jeszcze wersje 58 i 84 calowe. Widoczny na zdjęciach model 65 cali ma matrycę 3840 x 2160 pikseli, silnik graficzny CEVO 4K i platformę Toshiby działającą w chmurze. Telewizor wyświetla 3D wykorzystując okulary pasywne (4 pary w zestawie) i ma wbudowane takie rozwiązania jak WiFi, Intel WiDi czy otwartą przeglądarkę sieciową.

Toshiba 65L9363 film 4K

Do tej pory bawiłem się głównie podstawowymi funkcjami telewizora. Były one porównywalne do tego o czym pisałem przy okazji testu modelu Toshiba L7365, ale na szczegółowe informacje przyjdzie jeszcze czas.

Teraz czekam jeszcze na kilka dodatkowych elementów zestawu, które zaginęły w transporcie, dema 4K i inny sprzęt. Macie więc czas pytać w komentarzach pod tym wpisem lub na moim Facebooku. Postaram się odpowiedzieć na jak najwięcej pytań.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.