„Przed waszym widowiskiem udałem się na kilka innych interesujących mnie paneli ale nic co widziałem wczorajszego dnia nie mogło równać się z tym co wy zrobiliście”

Takie piękne słowa Geek Fights na festiwalu Copernicon 2017 przysłał mi na priv jeden ze słuchaczy podcastu Masa Kultury i widz mojego kanału YouTube.

Ja i Michał BARDZO Wam dziękujemy za przyjście na Geek Fights oraz nasze nagrania podcastów i wspólną zabawę. Było tak znakomicie głównie właśnie dzięki Wam.

DZIĘKI!

Nagranie z Geek Fights znajdziecie poniżej:

Oprócz niego póki co mam dla Was jeszcze dwie transmisje z tego co wspólnie z Michałem Kowalem, Tomkiem Pstrągowskim, Dominikiem Gąską oraz Iga Ewą Smoleńską przygotowaliśmy na Copernikową sobotę.

 

Masa Kultury Live – z lekkimi problemami technicznymi (bo to była najwcześniejsza transmisja ;), ale się udało. Trochę o popkulturze, trochę o kulturze, a trochę o penisach w Grze o Tron.

 

Masa Kultury i Niezatapialni.pl Live – miało być popkulturowo, a wyszło mocno życiowo. Szczerze rozmawiamy o tym co dla nas najważniejsze. To z koli był ostatni punkt tego dnia, więc wszedł lekki klimat melancholii.

W realizacji pomagał jak zwykle niezastąpiony Paweł Kuzia, który jak tylko trochę odsapnie, to chce jeszcze zrobić zmontować vloga z soboty w Toruniu.

 

Jeszcze raz ogromne dzięki za spotkanie na konwencie i poza nim. Jak zwykle rewelacyjnie było Was wszystkich zobaczyć na żywo.

Udanego tygodnia!

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.