Czy Star Wars na Blu-ray kupimy tylko ze sprzętem Panasonica?

Panasonic Star Wars

Firma Panasonic przywłaszczyła już sobie film „Avatar 3D”, który można kupić oficjalnie tylko ze sprzętem tego producenta. Czy będzie on chciał zrobić to samo z Gwiezdnymi Wojnami?

Wydanie Blu-ray wszystkich części sagi Star Wars, z której George Lucas jest zapewne bardziej dumny niż z własnych dzieci, zapowiada się rewelacyjnie. Na 9, upakowanych do granic pojemności, płytach fani mieczy świetlnych i jasne/ciemnej strony mocy znajdą wszystkie filmy w wysokiej rozdzielczości z dźwiękiem DTS-HD Master Audio 6.1 i setki minut dodatkowych materiałów.

Oryginalną trylogię (epizody IV, V i VI) będzie można dostać w zestawach ze sprzętem Panasonica.

Panasonic Star Wars

Szczegóły promocji na terenie Polski nie są jeszcze znane. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że nie będzie to umowa na wyłączność jak w przypadku wspominanego „Avatara 3D”. Oryginalną sagę Star Wars na Blu-ray można już zamawiać chociażby w Amazonie (kosztuje 40 dolarów). Polskie sklepy też przygotowują się już do tej gigantycznej premiery. W ofertach internetowych, oryginalna saga kosztuje 200 zł, a wszystkie 6 filmów około 400 zł.

Gwiezdne Wojny na Blu-ray będzie można kupić 16. września. Rycerzy Jedi uprasza się o zaznaczenie tej daty w gwiezdnym kalendarzu ;)

Na deser jeszcze nowy zwiastun „Star Wars: The Complete Saga”.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.