Duży może więcej – oto głośnik dla iPoda Geneva XXL

Geneva XXL
Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Pamiętacie monstrualnie wielki głośnik iNuke Boom dla iPhone’a o mocy 10 000 watów? Widoczny na zdjęciu system Geneva XXL nie ma aż takiego „kopa”, ale wielkością może konkurować z iNukiem.

Wielkość głośników nie byłaby w sumie aż tak porażająca, gdyby nie fakt, że to sprzęt stworzony z myślą o kieszonkowych odtwarzaczach Apple. Posiadacze iPodów i iPhone’ów zapewne cienią sobie miniaturyzację. W tym przypadku producent poszedł w drugą stronę, nie szczędząc miejsca na bogate wyposażenie. Niestety wraz z większymi rozmiarami pojawi się też większa cena. Na stronie producenta nie znajduję jeszcze tego modelu, ale jest inny – Geneva XL, kosztujący 1700 funtów. To „skromne” 8600 złotych. W przypadku wersji XXL będzie na pewno jeszcze drożej.

Geneva XL

Wracając jednak do zestawu XXL będzie on zamknięty w świecącej obudowie dostępnej w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym.

Geneva XXL

Zestaw będzie miał sześć wbudowanych głośników i wzmacniacz klasy D 618 Watów. Stacja dokująca dla iPodów znajdzie się po lewej stronie. Jak widać na powyższej fotce, na głośnikach będzie można też postawić telewizor. Maksymalnie 65-calowy.

Cena i data premiery nie są jeszcze znane.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.