Dzisiaj premiera zakrzywionego OLED LG. Co chcecie wiedzieć?

OLED LG

LG zaprosiło mnie na polską premiera wygiętego telewizora OLED. Mimo iż praktyczny sens zginania telewizora o przekątnej 55-cali nadal mi umyka, to jadę zobaczyć z jaką pompą LG będzie promowało swoją nowinkę. Co chcecie wiedzieć?

Dzisiejsza impreza nie będzie prezentacją produktu. To premiera, a więc spotkanie przypominające bardziej to co swego czasu LG organizowało w Monako. Zabawa z pompą, dużo kolorowych świateł i śmiechu w dobrym towarzystwie. To premiera, a nie konferencja, więc tym razem cyrkowe sztuczki nie będą mi przeszkadzać. Liczę na dobre jedzenie, zimny alkohol i piękne hostessy ;)

Mam jednak cichą nadzieję, że między atrakcjami uda się również usiąść spokojnie z przedstawicielami polskiego oddziału LG i zapytać o przyszłość OLED-u w Polsce. Telewizor ma jutro premierę, ale czy będzie w masowej sprzedaży? Jeśli tak, to gdzie i za ile? Co zobaczymy na CES 2014? Czy nowe telewizory rzeczywiście będzie można zginać samemu?

Te kwestie interesują mnie. Jeśli Wy macie jakieś pytania, to piszcie w komentarzach lub na moim Facebooku. Postaram się zdobyć odpowiedzi.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.