Eluga – Panasonic atakuje smartfonem z Androidem [wideo]

Panasonic ElugaNa Facebooku wrzuciłem już pierwszą fotkę nowego telefonu Panasonica Eluga, który jeszcze w tym roku ma powalczyć o smaczny kawałek z tortu przesiąkniętego smartfonami. W pełnej wiadomości znajdziecie więcej informacji na jego temat, moje wrażenia i film z pokazu, na którym przedstawiciel Panasonica przerzucał w czasie rzeczywistym zdjęcia i filmy z ekranu komórki, na telewizor.

Podstawowe zalety telefonu Eluga, na jakie kładzie nacisk Panasonic, to:

  • obudowa odporna na wodę i kurz,
  • ekran qHD, czyli zapewne 960 x 540 pikseli,
  • przekątna ekranu 4,3 cala,
  • waga zaledwie 103 gramy,
  • system operacyjny Android.
Panasonic Eluga

Na Panasonic Convention 2012 w Hamburgu widziałem telefon póki co w wersji mocno wstępnej z bardzo starym Androidem na pokładzie. Jutro zapewne będę miał okazję zobaczyć więcej.

Ale nawet teraz mogę stwierdzić, że komórka zapowiada się ciekawie. Jest cienka, bardzo, bardzo lekka i ma fajny design. Jak na Panasonica, to wygląd jest wręcz rewelacyjny :) Fabian Roth z Panasonica pokazywał też ciekawe funkcje przenoszenia multimediów i stron www z telefonu do telewizora, w czasie rzeczywistym i bez kabli.

Na dniach postaram się podrzucić Wam więcej mięsa.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.