Filmy online i treści 3D w Nintendo 3DS… oczywiście nie u nas

Nintendo 3DS

Konsola Nintendo 3DS to jedno z pierwszy urządzeń na rynku, które zaoferowało odbiorcy ekran 3D nie wymagający używania okularów. Głównie z myślą o grach, ale nie tylko. Będą nowe funkcje – Netflix i treści 3D.

Netflix dla Nintendo 3DS działa już w USA i Kanadzie. Użytkownicy tej kieszonkowej konsolki Nintendo mogą ściągnąć specjalną aplikację z Nintendo eShop. Po dodaniu do tego abonamentu, którego cena zaczyna się od 7,99 dolarów, użytkownik może ściągać zdalnie filmy i seriale. Póki co tylko w wersji 2D, oglądanej na górnym ekranie konsoli. Ale i to ma się zmienić. W przyszłości mają być też dostępne pozycje 3D.

Netflix na ekranie 3DS

Zresztą treści 3D będzie można obejrzeć nie tylko z Netflixa. Samo Nintendo też będzie je udostępniać przez aplikację Nintendo Video. Plany mówią o nowych, trójwymiarowych treściach dodawanych każdego tygodnia. Głównie będą to teledyski, animacja i zabawne filmiki. Ale może w przyszłości również filmy i seriale.

Wszystko bez potrzeby zakładania na nos okularów 3D.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.