Finał Pucharu Polski i Real kontra Borussia – gdzie obejrzeć?

Legia Warszawa VS Śląsk Wrocław

W czwartek, 2. maja, Śląsk Wrocław i Legia Warszawa zmierzą się w walce o Puchar Polski. W pełnej wiadomości podrzucam informacje gdzie możecie obejrzeć ten mecz. Zarówno w telewizji, jak i w sieci. AKTUALIZACJA – dostałem jeszcze info o dzisiejszym meczu Reala i Borussi. Kto nie skacze ten za Realem ;)

Jest to pierwszy mecz finałowy Pucharu Polski, więc nie lada gratka dla fanów piłki nożnej. Jeśli dodamy do tego fakt, że mamy długi weekend i wielu kibiców siedzi sobie właśnie i popijając zimne piwko rozpala grilla, to dobra transmisja jest podstawą. Oto najważniejsze informacje:

Co: mecz Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, finał Pucharu Polski

Kiedy: 2. maja (czwartek), 18:30

Gdzie:

Rewanż odbędzie się 8. maja o 20:30 w Warszawie.

 

AKTUALIZACJA – 30.04

Dla fanów Ligi Mistrzów dodaję jeszcze podobne informacje o dzisiejszym (30.04.2013) meczu Real Madryt – Borussia Dortmund.

Kiedy – wtorek, 30.04.2013 – 20:45
Gdzie:

  • w telewizji – Canal+ Sport, Canal+ Sport HD, nSport i nSport HD.
  • w sieci – polecam namiary na tej stronie. Jest ich sporo.

Mecz niezwykle ciekawy, bo dla Borussi zagrają Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Po drugiej stronie Ronaldo i Kaká. Po tym co ostatnio wyprawiał Lewandowski zapewne 3/4 Polski będzie przed telewizorami ;)

 

Fot. Flying soccer kick Wikimedia

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.