Hangman Simple TV Mount – proste i szybkie wieszanie telewizora

Hangman Simple TV Mount

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Wieszanie telewizora nie jest zadaniem zbyt przyjemnym. Ale rezultat może być znakomity. Pamiętacie zawieszoną na ścianie Toshibę 55YL863 Adama Wolfa? Z wieszakiem Hangman Television Mount przygotowanie czegoś takiego może być dużo łatwiejsze niż się wydaje.

Pomysł jest tu bardzo prosty. Wieszak składa się z dwóch elementów. Części przykręcanej do telewizora, zgodnej z popularnym standardem VESA i drugiego elementu, który przykręcamy do ściany. Później wystarczy podnieść telewizor, wprowadzić kółka w prowadnicę i voila! Telewizor wisi sobie spokojnie, a my musimy już tylko zadbać o maskowanie zwisających przewodów (z utęsknieniem czekam na czasy całkowicie bezprzewodowej komunikacji).

Plusem takiego rozwiązania jest prostota. Brian Durkin z KK.org piszę, że udało mu się zamontować telewizor w 10 minut. Zestaw jest też dość tani. Na stronie producenta można go dostać za 50 lub 60 dolarów, w zależności od wersji. Sprytny system dostępu do złącz (widoczny na filmie) to też wygodne rozwiązanie.

Minusy? Telewizora nie można obracać, co akurat czasem się przydaje.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.