Harry Potter 3D za darmo również w Polsce

Voldemort
Harry Potter jest z Anglii, więc promocja na darmowe filmy 3D dodawane do sprzętu Sony musiała pojawić się najpierw tam. Ale teraz zmierza też do Polski.

Filmy „Harry Potter i Insygnia Śmierci części 1 i 2” będzie można dostać w prezencie od Sony kupując telewizory 3D Bravia i zestawy kin domowych z odtwarzaczami Blu-ray. Konkretnie muszą to być:

  • telewizor Sony Bravia KDL-40EX720,
  • kina domowe: BDV-E380, BDV-780W, BDV-E880, BDV-980W, BDV-L800 lub BDV-L800M.

Promocja startuje 18. listopada i potrwa do wyczerpania zapasów.

Fajnie, że oferta dotarła do naszego kraju, ale nie byłbym sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepił. Po pierwsze oficjalna informacja prasowa nie zawiera żadnych szczegółów dotyczących filmów. Wyspiarze dostawali w niej zarówno filmy na Blu-ray 3D jak i wersje 2D. Polacy? Nie wiadomo.

Druga kwestia to sam sprzęt. Nam się tak znakomicie powodzi, że Blu-ray jest dodawany do TV i kin domowych, czy Sony po prostu nie miało dostatecznie dużo kasy na objęcie Polski promocją na takich samych warunkach jak w reszcie świata? W Wielkiej Brytanii filmy były rozdawane nie tylko do zestawów kin domowych, ale też samych odtwarzaczy Blu-ray. I to wcale nie tak bardzo drogich (np. Sony BDP-S480 za około 500 zł). W polskiej wersji ceny objętych promocją produktów zaczynają się od około 1500 zł.

Niemniej dla fanów Harrego, którzy i tak planowali kupić zestaw kina domowego z Blu-ray, to fajny dodatek.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.