HbbTV Summit – co w telewizji hybrydowej piszczy?

Jeśli po tekście Pawła Tutki na temat HbbTV oraz ekspresowej odpowiedzi Samsunga w tej kwestii Wasza ciekawość na temat telewizji hybrydowej nie została jeszcze zaspokojona, to donoszę, że być może uda mi się ja nakarmić za ponad tydzień. Jadę na konferencję Hbb Summit.

Zaproszenie na konferencję dostałem w związku z moją jakże pasjonującą relacją z innego wydarzenia – spotkania Aplikacje TV w marcu tego roku.  Konferencję na temat HbbTV przygotowują ci sami organizatorzy, więc jestem dobrej myśli.

Podczas konferencji będzie okazja wysłuchać wystąpienia Przewodniczącego Konsorcjum HbbTV – Klausa Illgnera. Udział w tej konferencji zapowiedziały również osoby, które miały okazję rozwijać telewizję hybrydową w Europie. Będzie też można podyskutować o przyszłości HbbTV w Polsce, podczas paneli dyskusyjnych

– czytam na oficjalnej stronie wydarzenia.

Plan wygląda dość ciekawie. Oprócz Klausa Illgnera pojawią się też przedstawiciele TVP, Philipsa, Sony, Thomsona, TechniSata i Samsunga. Nie zabraknie też kogoś z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Wszyscy będą mówili o tym czym HbbTV jest, jakie daje możliwości rozwoju, jakie szykują nowości itd.

Konferencja Hbb Summit odbywa się 4 lipca w Warszawie, więc jest jeszcze trochę czasu. Daję Wam jednak o niej znać wcześniej byście mieli czas zastanowić się co chcecie wiedzieć. Piszcie w komentarzach lub na moim Facebooku. Wypytam kogo trzeba.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.