Helion stawia na Self Publisherów – i na mnie

Trójka na głównej ebookpoint

Jakiś czas temu Amazon dał mi kopnął w dupę, usuwając moją powieść „Trójka„, razem z innymi książkami polskich self publisherów. Nic to jednak! Teraz na samodzielnych autorów stawia bowiem polski Helion.

W listopadzie ubiegłego roku wydawnictwo Helion uruchomiło serwis ebookpoint oferujący książki elektroniczne wraz z możliwością ich wysyłki prosto do czytnika Kindle. Od początku Ebookpoint oferował też publikacje w trzech formatach, za jedną ceną – MOBI, EPUB i PDF. Co więcej księgarnia zrezygnowała ze znienawidzonego przez czytelników i niektórych autorów (włącznie z piszącym te słowa) zabezpieczenia DRM.

Teraz Helion stawia kolejny krok w stronę popularyzacji e-booków. Księgarnia ebookpoint rozpoczyna współpracę z Self Publisherami. Z przyjemnością donoszę, że jestem jednym z trzech autorów, którzy jako pierwsi pojawili się w ofercie sprzedawcy. Moja „Trójka” jest już dostępna w ofercie ebookpoint w cenie 8,99 zł.

Moja powieść znalazła się w doborowym towarzystwie, bo oprócz „Szymona Adamusa” ma eBookpoint znajdziecie też już dzieła Pawła Wimmera i Aleksandra Sowy. Obaj Panowie mają na koncie sporo fajnych publikacji. Z dumą patrzę na „Trójkę” stojącą na wirtualnej półce obok ich książek.

Tak więc jeśli macie ochotę na dawkę hardkorowego science fiction, to teraz „Trójkę” możecie kupić w fajnej cenie, w fajnym miejscu.

Dla zainteresowanych polecam też angielską wersję książki, dostępną na Amazonie.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.