iPad 3 w pierwszym tygodniu marca

iPad 3

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Mamy nadzieję, że plotki na temat iPada 3 jeszcze nie zaczęły Was bardzo męczyć, ponieważ mamy dla Was kolejną. Jak donosi serwis All Things D, Apple zaprezentuje nowy tablet w pierwszym tygodniu marca.

Według źródeł, na które powołuje się All Things D, firma z Cupertino wybrała pierwszy tydzień marca na datę premiery kolejnego generacji iPada. Konferencja prasowa ma mieć miejsce w Yerba Buena Center for the Arts, San Francisco, z którym wiąże się kilkuletnia tradycja prezentacji najważniejszych produktów spod znaku Nadgryzionego Jabłka. Zapytane, czy rok 2012 będzie należał do iPada 3, tak jak 2011 należał do iPada 2, mające kontakt z urządzeniem źródło odpowiedziało: „A jak sądzicie?”.

My sądzimy, że istnieje na to szansa, aczkolwiek grunt, po którym będzie stąpał Apple iPad 3,będzie o wiele bardziej grząski od tego, na którym stawiał pierwsze kroki jego poprzednik. Jeżeli opublikowane przez All Things D informacje są prawdziwe, premierę nowego tabletu firmy z Cupertino będziemy mieli okazję oglądać już za miesiąc (najprawdopodobniej 9 marca, wraz z chwiląwprowadzenia aktualizacji iOS 5.1).

Co na to Apple? Rzeczniczka prasowa firmy odmówiła komentarza twierdząc, że nie będzie wypowiadać się na temat plotek i spekulacji.

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.