Jadę obejrzeć monitory Philipsa i AOC. Co chcecie wiedzieć?

Monitory Philipsa

Prawie dokładnie rok temu Philips pokazywał w Warszawie nowe serie monitorów 21:9 i Ambilight. Jutro idzie za ciosem i prezentuje nowości 144 Hz, kolejne modele 21:9 i inne. Będę na miejscu. Co Was interesuje?

Prezentacja produktów Philipsa i AOC odbędzie się jutro, 23. października o 14:00. Mam zaproszenie, mam adres, mam bilet. Będę na miejscu i sprawdzę co tym razem chce promować Philips w sektorze monitorów. Na miejscu będą na pewno:

  • urządzenia Smart All-In-One
  • monitory dla graczy 144 Hz
  • panoramiczne panele 21:9
  • wyświetlacze kliniczne

Pierwsze trzy działy interesują mnie z oczywistych względów. Jestem fanem gadżetów, filmów i gier, więc każdy ekran stworzony pod nie mnie ciekawi. Ostatni dział, monitory kliniczne, to inna kwestia. Tutaj ciekawi mnie strategia firmy i ceny. Jak zapewne pamiętacie już kilka razy pisałem o specjalistycznym sprzęcie do zastosowań medycznych. Najczęściej w kontekście ceny, która zawsze powala na kolana. Wszystko co inne musi być droższe. Ciekawe czy tak samo będzie w przypadku sprzętu medycznego Philipsa.

Jeśli w kwestii monitorów interesuje Was coś konkretnego, to piszcie tutaj lub na moim Facebooku.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.