Jadę oglądać Samsungi – co chcecie wiedzieć?

Samsung Forum 2012 TV

Humor mam dzisiaj średni, bo Amazon kopnął mnie w tyłek i usunął ze swojej oferty moją książkę. Poprawię go sobie jednak w poniedziałek. Firma Samsung zaprosiła mnie do Pragi na Samsung European Forum 2012. Na co mam rzucić dla Was okiem?

Impreza Samsunga odbywa się w Pradze w poniedziałek i wtorek. Najprawdopodobniej nie zobaczymy tam nic nowego, ale za to będę mógł sam sprawdzić nowości, które były prezentowane podczas targów CES 2012 w Las Vegas. Najbardziej liczę oczywiście na prezentację 55-calowego telewizora OLED producenta. Chętnie rzucił bym też okiem uchem na system kontroli telewizora za pomocą głosu, by sprawdzić czy jest tak bezsensowny jak mi się wydaje ;) Strasznie jaram się też przeźroczystym ekranem, który może kiedyś zastąpi domowe okna.

Piszcie w komentarzach i na moim Facebooku co Was najbardziej interesuje i czego byście chcieli się dowiedzieć. Postaram się to dla Was wyciągnąć od przedstawicieli producenta.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.