Jadę zobaczyć nowe telewizory Panasonica – co chcecie wiedzieć?

Panasonic plazma 145 cali 8K

Mam bardzo ciekawy miesiąc. Najpierw konferencja Aplikacje.TV, później nowości Sharpa, a teraz Panasonic Convention 2014 w Amsterdamie. Co z oferty japońskiego producenta najbardziej Was interesuje?

Gdy czytacie te słowa, ja szykuję się do wyjazdu do Amsterdamu na konferencję Panasonica. Dwa lata temu to samo wydarzenie odbywało się w Kopenhadze. Byłem tam i przywiozłem Wam sporo wieści na temat sprzętu Panasonica. W tym roku będzie podobnie.

Producent nie zdradza co prawda szczegółów na temat tego, co będzie pokazywał w Amsterdamie, ale znając poprzednie, duże konferencje Japończyków, jestem pewien, że na miejscu zobaczę pełny, europejski lineup telewizorów, sprzętu dla kin domowych i pozostałych propozycji Panasonica.

Pamiętacie moje topienie telefonu Panasonic Eluga? To był właśnie materiał z Panasonic Convention.

W tym roku topić niczego nie planuję, ale zastanawiam się jakie plany na podkręcenie zainteresowania swoimi telewizorami ma Panasonic, po tym jak definitywnie zakończył swoją przygodę z plazmami.

Polecam tekst: Historia plazm Panasonica

W Amsterdamie nie zabraknie na pewno płaskich ekranów, nowości Smart TV, głośników, kamer, tabletów, rozdzielczości 4K i prototypów. Wszystko to będę miał na wyciągnięcie ręki, a na miejscu zawsze obecni są specjaliści z japońskiej firmy, więc jeśli coś Was interesuje, to pytajcie w komentarzach pod tym wpisem lub na moim Facebooku.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.