Jak Battlefield 3 wygląda z teksturami HD?

Battlefield 3 tekstury HD różnica

Lada dzień premiera gry „Battlefield 3„, jednej z najgorętszych premier tego roku. Jak wygląda gra na PC i konsolach z oraz bez paczki tekstur HD?

Lepsze tekstury będzie można zainstalować na konsoli Xbox 360. Wynika to z faktu, że nie wszystkie konsole Microsoftu posiadają dyski twarde. Instalacja ciężkiej paczki z lepszymi teksturami musi więc być opcjonalna. Ale oczywiście warto ją zrobić, bo tytuł zaczyna wyglądać dużo lepiej.

Battlefield 3 tekstury HD

Battlefield 3 tekstury HD

Chociaż oczywiście największe różnice widać porównując statyczne fotki. W czasie rozgrywki i tak nie będzie się na to zwracało większej uwagi.

Co do samego tytułu, to doczekał się on już pierwszych recenzji i oczywiście są one pozytywne. Tak gigantyczny tytuł nie miał szans się nie udać. Co prawda recenzenci zwracają uwagę na płytki scenariusz i dużą ilość skryptów w kampanii dla pojedynczego gracza, ale dodają też, że to najlepszy singleplayer w historii serii Battlefield. O multiplayerze nawet nie trzeba wspominać. Ten będzie królował na łączach przez wiele miesięcy (lat?).

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.