Jak działa Razer Project Fiona? (wideo)

Razer Project Fiona

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Podczas targów CES 2012 zaprezentowano światu bardzo wyjątkowe urządzenie o nazwie Razer Project Fiona. Jest to dedykowany graczom tablet, który wyposażono w dwa przymocowane do obudowy pady z analogowymi joystickami i przyciskami, system operacyjny Windows 7 z perspektywą aktualizacją do 8, nowoczesny procesor Intel Core i7, pojemnościowy ekran dotykowy akcelerometr oraz wibrator (taki tradycyjny).

Więcej informacji na temat Razer Project Fiona znajdziecie w tym wpisie, tymczasem chciałbym podzielić się z Wami bardzo ciekawym wideo prezentującym tablet w akcji.

Muszę przyznać, że początkowo nie wierzyłem w jakość pomysłu tabletu do gier, lecz zmieniłem zdanie po obejrzeniu powyższego filmu autorstwa dziennikarzy serwisu Gamespot. Kilka bardzo ważnych szczegółów wciąż znajduje się pod znakiem zapytania, na przykład czas pracy na baterii, obecność wiatraka, generowanie hałasu oraz nagrzewanie się. Niemniej jednak, idea Razer Project Fiona zdecydowanie jest warta uwagi.

Wpis pochodzi z bloga Tabletowo.pl.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.