Podobno jestem ekspertem – lans w raporcie Skąpca

Raport Specjalny Skąpiec

Skąpiec.pl przygotował raport dotyczący polskiego rynku telewizorów. To 32 strony analiz zainteresowań Polaków, porad i wypowiedzi ekspertów. Lektura ciekawa, nawet jeśli ktoś uważa, że to jedna wielka reklama Skąpca. Polecam ją z pobudek czysto egoistycznych – twórcy raportu nazwali mnie w nim ekspertem ;)

Ostatni w tym roku raport specjalny Skąpiec.pl powstał w oparciu o analizę ruchu niemal 7 milionów internautów, którzy w okresie od 1 stycznia do 30 listopada 2011 roku odwiedzili w serwisie kategorie poświęcone telewizorom (LCD, LED, plazmowym i 3D). W raporcie, poza analizą preferencji zakupowych użytkowników porównywarki cen, znalazł się również poradnik zakupowy oraz dział „Trendy 2012”, w którym dziennikarze serwisów branżowych oraz blogerzy (to ja – przyp. Szymon ;) zafascynowani nowymi technologiami przedstawiają swoje prognozy na kolejny rok

– czytamy w informacji prasowej dotyczącej raportu.

Możecie go znaleźć w sieci pod tym adresem.

Szczególną uwagę zwracam nie tylko na atrakcyjną panią na pierwszej stronie, ale także przede wszystkim zakładkę „Okiem ekspertów: trendy 2012”. Szczególnie stronę 28, na której lansuję się bezwstydnie pisząc straszne głupoty ;)

Najlepsza strona w raporcie

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.