Rude NIE są fałszywe! Są inteligentne, ciekawe świata i bardzo pracowite… Przynajmniej jedna z nich. Poznajcie Joannę Sosnowską.

Znam Asię od kilku lat i zawsze chciałem zrobić o niej taki materiał. Moja seria Niezwykli Ludzie, jest najlepszą ku temu okazją!

Joanna jest dziennikarką. Pracowałem z nią (a właściwie dla niej) w Gazecie. Byliśmy razem na wielu wyjazdach służbowych i konferencjach. Zawsze pracowała, wiedziała i robiła więcej ode mnie.

Studiowała filozofię, którą uważa, za naukę tak cenną, że jej zdaniem powinna być większym elementem każdych studiów wymagających analizowania.

Pomaga w myśleniu, logicznym kojarzeniu i łączeniu faktów

– tłumaczy.

Aśka kocha swoją pracę. Potrafi o 6 rano, po zaledwie trzech godzinach snu, wstać i z uśmiechem na twarzy iść na umówiony wywiad… Gdy wszyscy inni dziennikarze i blogerzy przewracają się leniwie na drugi bok.

„Ruda”, jak nazywają ją znajomi, uwielbia też podróżować. Zwiedziła już pół świata, chociaż skromnie zaznacza, że wiele miejsc widziała tylko przejazdem. Co nie zmienia faktu, że miała okazję jechać skuterem zalanymi deszczem ulicami Tajlandii, słuchać ostrego techno w taksówce we Wietnamie i popijać kawę z informatykami z Krzemowej Doliny.

Poznajcie Joannę Sosnowską.

 

 

Jeśli chcecie mnie wesprzeć, zajrzyjcie na Patronite.

Więcej niezwykłych ludzi znajdziecie na moim kanale YouTube.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.