Kac Wawa – najgorszy film w 3D

Jak pewnie pamiętacie ostatnio widziałem Kac Wawę i film straaaasznie mi się podobał. Dawno nie widziałem tak znakomicie zrealizowanej, inteligentnej i dojrzałej komedii. Nie wszyscy jednak podzielają mojego zdania. Na przykład serwis Stereoskopy News, który uznał polską produkcję za najgorszy film 3D.

Złe filmy są tak stare jak cały przemysł filmowy. Fani trójwymiarowych produkcji widzieli dużo nie najlepszych dzieł 3D. Nie będzie jednak dyskusji o miano najgorszego filmu 3D w historii. Jest nim Polska „Kac Wawa”. Nawet plakat – widoczny poniżej – jest godny miana najgorszego

pisze autor wspomnianego serwisu i ma rację. Plakat do wybitnych nie należy :)

W dalszej części wpisu autor pastwi się nad filmem i oczywiście przytacza słynną wypowiedź Tomasza Raczka, która niedawno trafiła nawet na anglojęzyczną Wikipedię. W oryginale brzmiało to tak:

Dawno nie byłem w kinie tak głęboko zażenowany. To nie jest po prostu zły film. Ten film jest jak choroba, jak nowotwór złośliwy: zabija wiarę w kino i szacunek do aktorów…

Pięknie powiedziane.

Na zachęcenie zniechęcenie polecam zwiastun w 3D.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.