Kamery Red Epic 5K zmierzają do Polski

Red Epic w rękach Petera Jacksona

Kamerami Red Epic są i były kręcone takie filmy jak „Hobbit”, nowy „Spiderman”, „Contagion” czy amerykańska ekranizacja pierwszej książki trylogii Millenium Stiega Larsona „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”. Niedługo kamerę będzie można wypożyczyć w Polsce. Tylko, że nie wiadomo dokładnie na jakich warunkach.

Informacja prasowa rozesłana do polskich mediów była okropnie niepełna. Wymieniono w niej kilka znanych nazwisk, trochę tytułów i podesłano plik pdf ze specyfikacjami kamery nawet nie przetłumaczonymi na język polski. Rozumiem, że pracownicy LongTakeStudio mają pełne ręce roboty, ale bez żartów. Internauci lubią konkrety, a nie zdawkowe „Red Epic już w Polsce”.

Wiadomo, że kamerę będzie można wynająć od LongTakeStudio od sierpnia, więc lada dzień. Wszelkich innych informacji należy szukać pod adresem mailowy info@longtakestudio.com. Na oficjalnej witrynie firmy ich po prostu nie ma.

Filmowcy zainteresowani tym wypasionym sprzętem mogą ich też męczyć osobiście lub telefonicznie:

  • Ogrodowa 31/35, Warszawa
  • 605 655 810

Trochę to dziwny sposób promocji sprzętu i usługi wynajmu. Rozumiem, że kamery Red Epic bronią się same, ale czy naprawdę nie można od razu podać większej ilości informacji?

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.