Kino domowe w kuchni

Kuchnia marzeń

Dokładnie tak, będę pisał o kuchni. Ale nie byle jakiej. Takiej z czterema telewizorami LCD, ekranami i komputerem. Jej właściciel kocha sport i nie chce stracić nawet sekundy z transmisji ulubionych meczów.

Widoczna na zdjęciach kuchnia należy do Jacka Zaworskiego z firmy Procom Enterprises. Odwiedził ja Grant Clauser z Electronic House. Dlaczego? Z kilku powodów:

  • cztery panele LCD,
  • monitor komputerowy,
  • komputer ukryty w jednej z szuflad (do sprawdzania maili i włączania multimediów zapisanych na dysku podłączonego do domowej sieci),
  • głośniki firmy Klipsch.

Wszystko po to, by podczas spotkań ze znajomymi nie musieć rezygnować z nawet sekundy transmisji sportowej przygotowując przekąski.

Kuchnia marzeń

 

Oprócz tego w domu, mającym 550 metrów kwadratowych, szczęśliwa rodzina może też korzystać 50-calowego telewizora zawieszonego nad kominkiem i 135 calowego ekranu dla projektora HD, który można wysunąć za pomocą jednego przycisku na iPadzie.

A jest co oglądać, bo domowa biblioteka multimediów jest podczepiona pod serwer Blu-ray z miejscem na 400 płyt. Sprzęt oświetlenie i dodatki można kontrolować za pomocą aplikacji na iPadzie lub iPhonie.

Kuchnia marzeń

Zazdrośni? Bo ja tak :)

 

Źródło: Electronic House

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.