Kino domowe w masce samochodu

Szukacie inspiracji do stworzenia nietypowego kina domowego? To może powinniście udać się do warsztatu samochodowego. Albo jeszcze lepiej od razu do komisu. Wystarczy kupić auto, przeciąć je wszerz i przykleić do ściany. Efekt rewelacyjny.

Widoczny na zdjęciu projekt tworzą spece od wariactwa z TVLiftCabinet. Na co dzień zajmują się takim nudziarstwem jak telewizorami schowanymi w szafkach, systemami automatycznego podnoszenia odbiornika spod łóżka itp. Jednak samochód Camaro RS/SS z 1969 roku pobudza wyobraźnię bardziej. Trzeba zrobić coś z większym przytupem.

Co w zestawie?

Po pierwsze 55 calowy telewizor chowany pod maską samochodu dzięki zautomatyzowanemu podnośnikowi Uplift 3700. Jest on w stanie unieść do 58 kilogramów, więc powinien poradzić sobie zarówno z LCD jak i plazmami w tej wielkości. Konstrukcja samochodu posłuży też jako szafka na głośniki.

Zestaw ma kosztować około 9999 dolarów (jakieś 32 000 zł). Sprzedawany będzie najprawdopodobniej tylko w Stanach. W razie czego możecie dzwonić do twórców pod numer telefonu 561 417 0999. Ale chyba łatwiej będzie kupić starego Poloneza i samemu zrobić coś takiego :)

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.