Konkurs wygraj Blu-ray! Etap 2

Dune HD Smart B1

Tydzień temu zaczęliśmy z Otisem nasz konkurs. Dzisiaj wyłaniamy zwycięzcę pierwszego etapu, który dostanie od nas świetny odtwarzacz Panasonic BDT210. Zaczynamy też drugi etap zabawy! W tym tygodniu do wygrania jest odtwarzacz Blu-ray Dune HD Smart B1, który dostaliśmy od firmy Dune HD.

Bez zbędnego lania wody gratulujemy użytkownikowi o ksywce alienisko, którego pomysł na uzupełnienie rysunku Otisa spodobał się nam najbardziej i to właśnie jego nagradzamy odtwarzaczem Blu-ray Panasonic BDT210 i filmem. Poniżej rysunek, który Otis przygotował na bazie pomysłu alienisko.

Konkurs - komiks 1 zwycięzca

Gratulacje!

To oczywiście nie koniec. Przez ostatni tydzień na Obywatelu HD i Cartoon Wars dodaliście kilkadziesiąt komentarzy konkursowych. Dzięki za udział. Próbujcie ponownie!

W tym tygodniu do wygrania jest odtwarzacz Dune HD Smart B1. Zasady są takie same. Poniżej znajdziecie rysunek, na którym brakuje środkowego kadru i ewentualnie dymków. Musicie zrobić tylko dwie rzeczy:

I tyle! Na zgłoszenia czekamy do soboty 24 marca (włącznie). Powodzenia!

 

 

 

Sponsorami nagród są firmy PanasonicDune HD i serwis o grach wideo Gry-Online.pl.


Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.