Konkurs Encore RockMaster. Kto dostaje słuchawki?

Pod testem słuchawek Encore RockMaster OE zaprosiłem Was do małego konkursu. Kto wygrał?

Prosiłem Was o zostawienie komentarza na blogu, Facebooku lub YouTube i polubienie mojego kanału filmowego. Do rozdania miałem trzy pary słuchawek Encore RockMaster OE, które niedawno dla Was testowałem.

Marcin Szymczak pytał pod tym wpisem ile było zgłoszeń do konkursu. Łącznie na konkurs przyszło około 140 komentarzy. Najbardziej aktywni byli polscy widzowie mojego kanału na YouTube, którzy zostawili prawie 90 wpisów pod wideo testem słuchawek.

 

Wszystkim Wam dziękuję za udział!

 

Oto trzy komentarze, które spodobały mi się najbardziej (zachowuję oryginalną pisownię).

Na blogu SajFaj zostawił najfajniejszy komentarz ze wszystkich jakie przyszły na konkurs. Dobra robota!

Karta informacyjna z kliniki dźwiękowej

Pacjent: Nałogowy pochłaniacz popkultury w której dźwięk odgrywa szczególną rolę

Diagnoza: Chroniczny niedobór niskich częstotliwości (łac. nonsubsonicus)

Opis i charakterystyka przypadku: Operator komputera przenośnego i handhelda typu smartphone – obecna sytuacja interpersonalna wymaga względnej ciszy w otoczeniu. Testowe konsumowanie treści a w szczególności ogarnianie gier klasy batterfield/wiedźmin na wbudowanych głośnikach typu „ból zębów” i słuchawkach typu „pchły z górą bez dołu” – stwierdzono brak niskich rejestrów w każdym z przypadków. U chorego zaobserwowano gwałtowny spadek morale do poziomu niższego niż pierwszy sezon Agent’s of Shield. (…) Podczas testowania seriali i filmów z braku niskich rejestrów pomylił Vasquez z facetem i Kyla Reesa z Grootem (topola amerykańska przyp. red.) i stwierdził, że nawet Daredevilowi lepiej by poszło.

Resztę komentarza/recepty znajdziecie tutaj.

 

Na YouTube Weronika Kulesza napisała:

Nie ważne jakiej, ważne że w końcu bym słuchała… smutne jest to że studiuję jazz i muzykę estradową a nie słucham muzyki… bo właśnie nie mam dobrych słuchawek, a takie „tanioszki” jak wiadomo zabijają jakoś dźwięku :< więc po 1 słuchałabym tego co potrzebuję na studia, 2 tego co lubię, 3 oglądała yt! pozdrawiam :)

Z przyjemnością wspieram polskich studentów!

 

Na YouTube olk900 zlasował mi mózg.

Podobno w conter striku dzięki tym słuchawkom można słyszeć przez ściany i strzelać headshoty z zamkniętymi oczami. Dlatego potrzebuję tych słuchawek, a poza tym do słuchania katy Perry.

olk, nie wiem czy pisałeś to na serio, robiłeś sobie jaja, czy mnie po prostu lekko trolujesz, ale właśnie ta niepewność zaważyła na mojej decyzji. Pierwszy raz w historii widziałem w jednym komentarzu headshory z CSa i Katy Perry :D

 

 

Do zwycięzców odezwę się mailowo lub w komentarzach.

Gratuluję wygranej! 

 

Jeszcze raz dzięki za udział i odwiedziny!

Kolejne konkursy już wkrótce…

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.