Konkurs FRITZ!Box – rozdaję nagrody

Konkurs Fritz

Test FRITZ!Boxa 3270 zakończony. Czas rozdać nagrody. Poprosiłem Was o uzasadnienie, dlaczego potrzebujecie nowego, lepszego routera. Jak zwykle mnie bardzo miło zaskoczyliście! Kto wygrał?

Cieszę się, że mój szybki konkurs z produktami AVM tak bardzo przypadł Wam do gustu. W ponad 150 komentarzach podaliście masę ciekawych powodów, dla których to właśnie Wy powinniście zainstalować w domu nowy router lub kartę sieciową. Czasem chodziło o rodzinę, innym razem o zasięg, niektórzy z Was narzekali na zbyt krótkie łańcuchy sięgające do kuchni lub zacinające gry MMO, a inni po prostu na nudę i chęć złamania jej instalacją nowego sprzętu.

Mnie najbardziej przekonały powody dwóch czytelników.

vmem – który dostaje ode mnie router FRITZ!Box 3270

Oj Proszę.. proszę.. proszę nie tylko o router ale i o solidarność. Uwierzcie że jak teściową tnie skype to materializuje się w najmniej oczekiwanych chwilach. Wiem.. cierpliwość, cnota, itp. Ale na pewno każdy z nas chciałby mieć MOC możliwości naciśnięcia mute ;)

i David – który otrzymuje kartę sieciową FRITZ!WLAN USB Stick N

Witam ;)
Stawiam że najbardziej potrzebuje tego routera ponieważ zawsze chciałem wbić Penta Killa. Mama była by dumna i może dostałbym dokładkę ziemniaków.
Pozdrawiam.

Nie chcę wchodzić w drogę ani żadnej teściowej, ani możliwości nabicia Penta Killa w League Of Legends, więc wspieram moich czytelników nowym sprzętem.

Wszystkim Wam dziękuję za udział i świetne komentarze!

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.