LG LM670S – mój kot go lubi

LG LM670S - kot na mnie leży
Wśród Waszych pytań dotyczących nowości LG nie pojawiło się żadne o to czy koty lubią te telewizory. Dotarł już do mnie model LG LM670S (którego przybycie zapowiadałem na Facebooku) i mogę stwierdzić, że tak, koty kochają nowe panele Cinema 3D :)

Telewizor wpisuje się w nową modę super cienkich konstrukcji. Jego obudowa ma od 2 do 4 centymetrów (zależy jak patrzeć) i nieco grubszy dół, gdzie ukryto nowe, silniejsze głośniki. Równie cienki jest karton, który ma zaledwie 14 centymetrów.

LG LM670S - karton

Jak widać na pierwszej fotce nie przeszkadza to jednak mojemu kotu wylegiwać się na nim w najlepsze :) Co więcej futrzakowi spodobały się też okulary 3D.

LG LM670S - i iz 3D!

Oficjalne zdjęcia tego i innych telewizorów LG na ten rok już Wam pokazywałem, więc wiecie, że pod względem designu zapowiadają się fajnie. Jeśli idzie o rozwiązania techniczne, to więcej napiszę jutro. Dzisiaj muszę wymyślić jak przegonić kota tak, by w nocy mnie nie zabił :)

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.