LG w „1920 Bitwa Warszawska”

Lg Cinema 3D


Wpis gościnny z Multi-blog.pl. Jakiś czas temu Panasonic chwalił się, że jego sprzęt 3D był wykorzystywany przy produkcji słynnego „Avatara”. Teraz swoją informacyjną szarszę na polski rynek rozpoczyna LG, która pomagała Jerzemu Hoffmanowi i Sławomirowi Idziakowi na planie „1920 Bitwa Warszawska”.

To oczywiście część kampanii promocyjnej telewizory 3D z serii Cinema 3D. Wykorzystują one pasywne okulary, więc nadają się znakomicie do pracy na planie. Okulary może mieć każdy, nie męczą wzroku, nie migają, są proste w użyciu i nie sprawiają problemów.

Telewizory LG Cinema 3D w technologii polaryzacyjnej świetnie sprawdziły się na planie. Jestem przekonany że technologia zastosowana w telewizorach LG jest jednym praktycznym wyborem w przypadku trudnego i dynamicznego procesu realizacji filmów 3D, ze względu na niski koszt okularów polaryzacyjnych, brak potrzeby ich ładowania, a także znakomitą plastykę obrazu

– powiedział Sławomir Idziak, autor zdjęć „1920 Bitwy Warszawskiej”.

Cały wpis przeczytacie na Multi-blogu.

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.