Loewe Reference UHD w Polsce. Piękny i (o dziwo) wcale nie najdroższy

Firma Loewe wprowadza do Polski swój najnowszy telewizor UHD. Nie będzie Was na niego stać, ale nie przejmujcie się, nie jesteście sami. O dziwo nie jest to najdroższy telewizor tego sezonu.

W oficjalnej informacji prasowej na temat Loewe Reference UHD jaka do mnie dotarła, producent zwraca uwagę na kilka szczegółów technicznych. Telewizor zaoferuje między innymi:

  • rozdzielczość Ultra HD wraz z najnowszymi technologiami z nią związanymi (HDMI 2.0, HDCP 2.2, HEVC),
  • zintegrowany dekoder AV 5.1 Dolby Digital i DTS,
  • głośniki stereo 2 x 60W,
  • Loewe Mobile Recording – planowanie nagrań za pomocą sprzętu iOS i Android,
  • dysk o pojemności 1 TB na powyższe nagrania,
  • Loewe MyTV2move – system streamingu treści z telewizji na urządzenia mobilne,
  • streaming audio przez Bluetooth.

Wszystko to jednak nie ma aż tak wielkiego znaczenia, jak styl i szyk. Telewizory tej marki powstają głównie po to, by zaspokoić apetyt osób, które lubią ładne, wyjątkowe rzeczy i nie boją się płacić za nie „trochę” więcej niż przeciętny odbiorca.

Ten najwyższej klasy telewizor klasy smart TV, imponuje doskonałym obrazem i kapitalnym dźwiękiem. Do jego produkcji wykorzystano najlepsze materiały – rama wykonana jest z aluminium, ekran pokrywa antyrefleksyjny filtr, a na maskownicę głośnika dostępny jest szeroki wybór tkanin

– czytam w informacji prasowej.

Jak na ironię w stosunku do niektórych „zwykłych” telewizorów z tegorocznych, wysokich serii największych producentów TV Loewe Reference UHD wcale nie wypada tak koszmarnie pod względem ceny. Nie zrozumcie mnie źle, nadal jest paskudnie drogi, ale wcale nie najdroższy.

Wersja 55 calowa Loewe Reference UHD kosztuje 21 990 zł. W sierpniu pojawi się też model 85 calowy, a we wrześniu 75 calowy. Telewizory mają być dostępne w wersjach: czarne aluminium, srebrne aluminium, biały o wysokim połysku oraz unikalnym kolorze ciemnego złota.

Poniżej kilka dodatkowych fotek.

Podoba się Wam?

Opublikowany przez Szymon Adamus

Szymon Adamus, fan wszystkiego co HD, SD i OK. Widzi martwe piksele i ma cztery pary rąk. W każdej z nich trrzyma pilota.